Jdi na obsah Jdi na menu
 


MOBILITY

Volter s.r.o. je výhradním výrobcem a majitelem všech práv na moderní multifunkční sportovní kočárek/sportovní vozík xRover,který je svým všestranným využitím, technickými a bezpečnostními prvky špičkou na trhu. 

Lze jej již v základním modelu využít celoročně jako sportovní kočárek či vozík za kolo, nejen na náročnější pěší turistiku, ale i na jogging, in-line bruslení nebo prostě jen při cestě na nákup. xRover je aktuálně vyráběn ve třech modelech - small, medium a large. Každý model má širokou škálu vybavení a doplňků pro různá využití.

Kočárek je zároveň notifikován i jako zdravotní prostředek. Je určen pro děti a osoby s omezenou hybností. V rámci zkvalitnění života umožňuje trávit více času venku, s využitím mnohých sportovních aktivit.

Modely M a L jsou určeny výhradně pro handicapované osoby.
Varianta S může být použita pro děti od 6 měsíců věku (s autosedačkou již od narození) a další dvě varianty M a L jsou určeny převážně pro osoby s omezenou pohyblivostí až do výšky 180cm a váhy 120kg. Produkt je homologován a certifikován normami ČSN – EU.

Více informací o produktu včetně technických parametrů naleznete na stránkách: xrover.cz

 

 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishDeutsch